Home page > Barové židle trend

Barové židle

Vzhledem k nárůstu popularity barových židlí v poslední době jsme se rozhodli zařadit na naše stránky o nafukovacích matrací také krátký příspěvek o tomto novém trendu.
Barové židle je třeba nakupovat s rozmyslem(jako ostatatně i cokoliv jiného)a i s ohledem na jejich konstrukci, design  a použitý materiál.Raději zvolte barovou židli s chromovou  konstrukcí. Samozřejmě i u těchto barových židlí je však velmi důležitá vhodná konstrukce.Podle typu interieru je vhodná nejen klasika ale stále více i moderní nevšední design.
Barové židle díky nárůstu poptávky lze pořídit již za velmi dobré ceny okolo 1400 KČ za kus.Pokud budete ovšem chtít značkový kousek, bude nutné sáhnout do peněženky podstatně hlouběji a je jen na Vašem uvážení zda se vyplatí zaplatit cenu okolo 5000 KČ za kus barové židle nežli ušetřit a za více méně stejnou židli bez značky vyrobenou v Asii jen jednu čtvrtinutéto ceny. Samozřejmě většina lidí při informaci o výrobě nějakého výrobku z Asie okamžitě zaujme defensivní stanovisko, ale věřte, že pokud má prodejce zkušenosti lze i barové židle z Číny pořídit ve vynikající kvalit.
Kontaktovali jsme několik lidí, kteří mají doma levné barové židle  a používají je denodenně a  zde Vám přinášíme foto jak může vypadat barová židle po 3 ročním používání.Zvela funkční a to je v kuchyni v domácnosti, kde jiný jídelní stůl než bar není a barové židle jsou tedy maximálně využité.Tato konkrétně stála 1800 KČ a to před 3 lety.V současnosti se dá takováto židle u prodejce, který není "zloděj"pořídit za 1400 KČ.
Materiály  jsou přesto kvalitní a jsou tak zárukou bezpečnosti a dlouhověkosti.
Barové židle nejsou již doménou barů a diskoték, protože je již běžné mít v kuchyni barový pult a to dokonce i jako jediný jídelní stůl, jako je na fotce interiéru, kterou zde přinášíme.


Přidat nový příspěvek:

Nadpis:
Text:
Autor: (je na Vás, jaké zvolíte jméno autora)
Váš email:
Opište 3 černé symboly z obrázku: captcha image

Barová židle

Barová židle je židle obvykle vyšší než klasická židle, která je i výškově nastavitelná a využívá se u barových pultů a stolů a to